Autovrakoviště Ostrava - Výkup aut a prodej dílů z autovraků

Sháníte levné náhradní díly pro Váš automobil? Potřebujete prodat starší vozidlo nebo vyřešit jeho ekologickou likvidaci? Hledáte autovrakoviště Ostrava, které prokazatelně doporučují spokojení zákazníci? Centrální vrakoviště MILATA, které je pohodlně a rychle dostupné z Ostravy, je zde pro Vás se svými profesionálními službami již desítky let.

Centrální vakoviště MILATA - Partner motoristů Ostrava

 

Vykoupený autovrak
Autovraky na vrakovišti

 

Jsme přímý zpracovatel autovraků se službou Likvidace vozidel Ostrava & Autovrakoviště Ostrava. Provozujeme ověřený výkup a ekologickou likvidaci autovraků ve vlastním zpracovatelském centru u Ostravy. Specializujeme se na mechanické rozebírání dosloužilých vozidel všech druhů a značek. Takto získáváme funkční a levné náhradní díly, které nabízíme k prodeji přímo na našem vrakovišti.  

 

Služby vrakoviště a sběrny

 

 

Ostrava 20 km, 20 min. - Není to k nám daleko

 

Nejsme z Ostravy, ale naši zákazníci ano! Přijeďte si k nám nakoupit levné autodíly nebo nám přivezte autovrak na likvidaci. Při osobním předání vozidla ve sběrně Vám ve většině případech vyplatíme vyšší výkupní cenu než při využití naší odtahové služby. Pokud ovšem chcete vše vyřídit v Ostravě, z pohodlí domova, není problém nás kontaktovat a my vše vyřídíme u Vás. 

Navštivte nás nebo si objednejte naše zboží a služby online

 

Dostupně z Ostravy

  • Autovrakoviště: Dobrá 203 - Dobrá u Frýdku-Místku
  • Cesta k nám: cca 20 km, 20 min
  • Kde nás najdtete: v mapě

Přijedeme k Vám

 

Další služby autovrakoviště Ostrava

 

 

První na Severní Moravě - Ověřené vrakoviště pro Ostravu

 

Společnost MILATA s.r.o. - provozovatel centrálního autovrakoviště pro zákazníky z Ostravy a okolí, je prvním členem projektu OVĚŘENÉ VRAKOVIŠTĚ na Severní Moravě. Cílem tohoto projektu je vytvářet síť nejlepších vybraných zpracovatelů autovraků, kteří provádí svou činnost na nadstandardní úrovni při plnění všech zákonných požadavků s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky. Ověřené vrakoviště provádí odbornou osvětu a potlačuje nelegální sběr a zpracování autovraků. Pokud hledáte: AUTOVRAKOVIŠTĚ OSTRAVA, doporučujeme Vám vždy kontaktovat pouze prověřené a plně certifikované autovrakoviště.  

Garance profesionální ekologické likvidace autovraků

 

Ověřené vrakoviště Ostrava - partner motoristů

 

Výkup autovraku na váhu - bonus za náhradní díly
Odtah zdarma a eko likvidace s bonusem

Mapa odtahy

Pro vykoupený autovrak ZDARMA přijedeme nejen do Ostravy.

Likvidace vozidel Milata - partner motoristů Ostrava

Hodnocení naší firmy

Dlouhodobý průměr hodnocení na Google.com a Firmy.cz.

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Ostravu a okolí.

Likvidace aut od roku 1992