Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Palkovice

Likvidace vozidla Palkovice

1. srpna 2022

Dnes začínáme v Palkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Palkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Nový Jičín

Likvidace auta Nový Jičín

29. července 2022

Dnes začínáme v Novém Jičíně. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Nového Jičína Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Muglinov

Likvidace autovraku Muglinov

27. července 2022

Dnes začínáme v Muglinově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Muglinova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Jablůnka

Likvidace vraku Jablůnka

25. července 2022

Dnes začínáme v Jablůnce. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Jablůnky Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozu Dobrá

Likvidace vozu Dobrá

22. července 2022

Dnes začínáme v Dobré. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Dobré Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Ženklava

Likvidace vozidla Ženklava

20. července 2022

Dnes začínáme v Ženklavě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ženklavy Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!