Aktuality & Akce

Likvidace vozu Kozlovice

Likvidace vozu Kozlovice

26. března 2021

Dnes začínáme v Kozlovicích. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kozlovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Studénka

Likvidace vozidla Studénka

24. března 2021

Dnes začínáme ve Studénce. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Studénky Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Moravský Beroun

Likvidace autovraku Moravský Beroun

22. března 2021

Dnes začínáme v Moravském Berouně. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Moravského Berouna Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Hrušov

Likvidace vraku Hrušov

19. března 2021

Dnes začínáme v Hrušově. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hrušova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Valašské Meziříčí

Likvidace auta Valašské Meziříčí

17. března 2021

Dnes začínáme ve Valašském Meziříčí. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Valašského Meziříčí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Rýmařov

Likvidace automobilu Rýmařov

15. března 2021

Dnes začínáme v Rýmařově. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Rýmařova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Fungujeme bez omezení - Koronavirus nás nezastaví

Naše služby a prodej pro všechny bez omezení. Pomůžeme Vám.