Aktuality & Akce

Likvidace vozu Krhová

Likvidace vozu Krhová

7. června 2021

Dnes začínáme v Krhové. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Krhové Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Kozlovice

Likvidace vraku Kozlovice

4. června 2021

Dnes začínáme v Kozlovicích. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kozlovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Štramberk

Likvidace vozidla Štramberk

2. června 2021

Dnes začínáme ve Štramberku. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Štramberku Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Štěpánov

Likvidace autovraku Štěpánov

31. května 2021

Dnes začínáme ve Štěpánově. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Štěpánova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Ostrava - Hrabová

Likvidace auta Ostrava - Hrabová

28. května 2021

Dnes začínáme v Ostravě - Hrabové. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hrabové Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Rožnov pod Radhoštěm

Likvidace automobilu Rožnov pod Radhoštěm

26. května 2021

Dnes začínáme v Rožnově pod Radhoštěm. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Rožnova pod Radhoštěm Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Fungujeme bez omezení - Koronavirus nás nezastaví

Naše služby a prodej pro všechny bez omezení. Pomůžeme Vám.