Aktuality & Akce

Likvidace vozidla z Ostravy - Vítkovic

Likvidace vozidla z Ostravy - Vítkovic

30. ledna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Vítkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese: Ostrava - Vítkovice.

Likvidace vozidla z Vratimova

Likvidace vozidla z Vratimova

25. ledna 2017

Dnes začínáme ve Vratimově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese - Vratimov.

Likvidace vozidla z Martinova

Likvidace vozidla z Martinova

23. ledna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Martinově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese - Ostrava - Martinov.

Likvidace vozidla z Ostravy - Poruby

Likvidace vozidla z Ostravy - Poruby

18. ledna 2017

Dnes začínáme v Ostravě - Porubě. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil naše bezplatné služby odtahu a ekologické likvidace kompletního vozidla s vyřízením všech povinností s likvidací ihned při předání vozidla na adrese: Ostrava - Poruba.

Dnes odtah tří vozidel z Ostravy

Dnes odtah tří vozidel z Ostravy

8. srpna 2016

Dnes odtahujeme tři vozidla z Ostravy na ekologickou likvidaci zdarma. Začínáme v Porubě, dále odtahujeme vozidlo z Hrabové a odpoledne zajišťujeme ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hrabůvky.

Likvidace vozidel s finančním bonusem

30. září 2015

Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s finančním bonusem dle typu a stavu odevzdaného vozidla pro ekologickou likvidaci. Výši finančního bonusu Vám sdělíme vždy dopředu, před samotným předáním vozidla nebo autovraku. Zavolejte nám nebo nám napište e-mail a informujte se o výši Vašeho finančního bonusu. Garantujeme Vám také minimální částku 1.000,- Kč za kompletní vozidlo.