Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Hrušov

Likvidace vozidla Hrušov

21. února 2020

Dnes začínáme v Hrušově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hrušova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Bělkovice - Lašťany

Likvidace auta Bělkovice - Lašťany

19. února 2020

Dnes začínáme v Bělkovicích - Lašťanech. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Bělkovic - Lašťan Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Odry

Likvidace autovraku Odry

17. února 2020

Dnes začínáme v Odrách. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Oder Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozu Frýdlant nad Ostravicí

Likvidace vozu Frýdlant nad Ostravicí

14. února 2020

Dnes začínáme ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Frýdlantu nad Ostravicí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Krnov

Likvidace automobilu Krnov

12. února 2020

Dnes začínáme v Krnově. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Krnova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Halenkov

Likvidace vozidla Halenkov

10. února 2020

Dnes začínáme v Halenkově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Halenkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!