Aktuality & Akce

Likvidace vozu Starý Jičín

Likvidace vozu Starý Jičín

20. června 2019

Dnes začínáme ve Starém Jičíně. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Starého Jičína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Kravaře

Likvidace automobilu Kravaře

19. června 2019

Dnes začínáme v Kravařích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Kravař Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vraku Hutisko-Solanec

Likvidace vraku Hutisko-Solanec

18. června 2019

Dnes začínáme v Hutisku-Solanci. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hutiska-Solance Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Krnov

Likvidace vozidla Krnov

17. června 2019

Dnes začínáme v Krnově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Krnova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Čeladná

Likvidace autovraku Čeladná

15. června 2019

Dnes začínáme na Čeladné. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Čeladné Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Koblov

Likvidace auta Koblov

14. června 2019

Dnes začínáme v Koblově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Koblova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!