Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Český Těšín

Likvidace vozidla Český Těšín

19. října 2019

Dnes začínáme v Českém Těšíně. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby LIKVIDACE VOZIDEL OSTRAVA a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Českého Těšína Zdarma - s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Vratimov

Likvidace vozidla Vratimov

18. října 2019

Dnes začínáme ve Vratimově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Vratimova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Stará Bělá

Likvidace vozidla Stará Bělá

17. října 2019

Dnes začínáme ve Staré Bělé. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Staré Bělé Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Ostrava - Hošťálkovice

Likvidace auta Ostrava - Hošťálkovice

16. října 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Hošťálkovicích. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hošťálkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Klimkovice

Likvidace autovraku Klimkovice

15. října 2019

Dnes začínáme v Klimkovicích. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Klimkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozu Paskov

Likvidace vozu Paskov

14. října 2019

Dnes začínáme v Paskově. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Paskova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!