Aktuality & Akce

Likvidace vozidla Ostrava - Hošťálkovice

Likvidace vozidla Ostrava - Hošťálkovice

12. prosince 2019

Dnes začínáme v Ostravě - Hošťálkovicích. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Hošťálkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Stará Bělá

Likvidace autovraku Stará Bělá

10. prosince 2019

Dnes začínáme ve Staré Bělé. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Staré Bělé Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Zubří

Likvidace autovraku Zubří

6. prosince 2019

Dnes začínáme v Zubří. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Zubří Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Vsetín

Likvidace vozidla Vsetín

28. listopadu 2019

Dnes začínáme ve Vsetíně. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Vsetína Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Nový Hrozenkov

Likvidace vozidla Nový Hrozenkov

25. listopadu 2019

Dnes začínáme v Novém Hrozenkově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Nového Hrozenkova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Hovězí

Likvidace autovraku Hovězí

20. listopadu 2019

Dnes začínáme v Hovězí. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Hovězí Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!