Aktuality a akce - Co je u nás nového

Likvidace autovraku Ženklava

Likvidace autovraku Ženklava

5. října 2022

Dnes začínáme v Ženklavě. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ženklavy Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace automobilu Klimkovice

Likvidace automobilu Klimkovice

3. října 2022

Dnes začínáme v Klimkovicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Klimkovic Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vraku Horní Bečva

Likvidace vraku Horní Bečva

30. září 2022

Dnes začínáme v Horní Bečvě. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Horní Bečvy Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace vozidla Staříč

Likvidace vozidla Staříč

28. září 2022

Dnes začínáme ve Staříči. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla ze Staříče Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace autovraku Příbor

Likvidace autovraku Příbor

26. září 2022

Dnes začínáme v Příboru. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Příboru Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!

Likvidace auta Ostrava - Svinov

Likvidace auta Ostrava - Svinov

23. září 2022

Dnes začínáme v Ostravě - Svinově. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který si vybral bezplatné profesionální služby ověřeného vrakoviště Milata a má tak odtah a ekologickou likvidaci vozidla z Ostravy - Svinova Zdarma - samozřejmě s výkupem navíc!